Finanční pomoc

Je to teď bez mámy těžké. Pokud to mě (Matýskovi) i bráchovi pomůžete zvládnout prakticky, budeme Vám moc vděční. Pomůže i drobná pomoc. Moc děkujeme.
 
Přispějte prosím na trasparentní účet 2201535086 / 2010.
Jedná se o účet, který spravuje sestra Blanky, teta obou kluků, Kamila Kulhavá.

 

 

Pomozme prosím…dětem bez mamky


Kdo Blanku znal, chce pomoci. Pro ty, co neměli to štěstí ji poznat, v krátkosti představujeme její příběh:
Před 9 lety při autonehodě ztratila sestru, švagra a dvouletou neteř, další 2 děti po nich zůstaly daleko v Anglii. Blanka samotná v tu dobu čekala druhé dítě, které se pár měsíců poté narodilo těžce postižené. S Matýskem tak trávila spoustu času a nelehkých chvil v nemocnicích. Doma strádal starší syn a v Anglii dvě děti po zesnulé sestře, kterým Blanka v danou chvíli nemohla pomoci. Celou dobu víc dávala, než brala. Pak přišla rakovina prsu. Po operativním zákroku se zdálo, že konečně bude moci začít pečovat i sama o sebe. Pak ale přišla recidiva a rakovina se ozvala znovu. Celý proces se tedy opakoval. Před rokem se nemoc vrátila potřetí a ještě silněji. Celých 12 měsíců znovu statečně a s obrovskou vírou a chutí do života bojovala. 20.11.2018 však navždy dobojovala.

Zůstaly 2 děti. Postižený Matýsek, který je se svým tatínkem. A syn Filip, kterého má v péči druhá sestra Kamila. Celá rodina je tedy opětovně vystavena těžké zkoušce osudu. A v této zoufalé a bolestné situaci musí vše zvládnou ještě prakticky. Ne týdny, měsíce nebo rok… ale už napořád. Chceme těm dvěma skvělým dětem pomoci, protože všechny Blančiny zkoušky prožívaly s ní. A také věříme, že v nich pokračuje a roste síla jejich maminky, a proto jim chceme alespoň trochu ulehčit každodenní praktické starosti.

V tuto chvíli je nejspíš jedno, jak moc jste Blaničku a její děti znali. Zda jste příbuzný, přítel, známý nebo známý známého.
Všichni máme jedno společné. Srdce.
Pokud chcete pomoci jako my, můžete k tomu použít níže uvedený účet. Jedná se o transparentní účet, na který může kdokoliv nahlédnout a přesvědčit se, co se s penězi děje: 2201535086/2010
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
IBAN: CZ7520100000002201535086

Jménem celé rodiny jedno obrovské DÍKY